گروه صنعتی آذران

گروه صنعتی آذران از بزرگترین تولیدکنندگان شیرآلات و اتصالات برنجی، ­­­­­­­­­­­­­­و­­لوله های پنج لایه­­­­ ­­­­­­و ماشین ­آلات صنعتی  مرتبط، در­سال 1365 در­شهر تاریخی و صنعتی اصفهان احداث و راه اندازی شده است .

امروزه این مجموعه با تولید محصولات برنجی با نام تجاری” آذر” ،لوله های پنج لایه با نام تجاری” آذران لوله سپاهان ” و ماشین آلات صنعتی  با نام تجاری “آذران “به فعالیت خود در عرصه صنعت ادامه میدهد.

سابقه تولید طولانی با استفاده از دانش فنی و تجربه متخصصان داخلی و خارجی ، در کنار استفاده از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا باعث شده است که محصولات تولیدی این شرکت به لحاظ کیفی همواره در رده بهترین و با­کیفیت ­ترین محصولات تولید داخل و قابل رقابت با برترین برندهای جهانی قرار گیرد .

همواره در تلاشیم

گروه صنعتی آذران با سرلوحه قراردادن شعار « آذران, كیفیت , اطمینان» در راستای بهبود فن آوری همواره در تلاش بوده تا علاوه بر دریافت فن آوری های روز نسبت به بومی سازی آن اقدام نماید كه موارد زیر از جمله آن است:

  • دانش تخصصی نهادینه شده در خصوص محصولات برنجی و ماشین ­آلات مرتبط
  • اتوماسیون صنعتی در­عمده ایستگاه های خطوط تولید
  • برخورداری از خط آبكاری مكانیزه سبز
  • برخورداری از ماشین آلات پیشرفته با تکنولوژی بروز مانند ماشین های cnc ،­­ سری تراش های شش محوره ، ماشین های خودکار ترانسفر و پرس های پیشرفته
  • بومی سازی دانش تولید ماشین آلات صنعتی و به دنبال آن فروش و راه اندازی خطوط تولید مرتبط با محصولات برنجی
  • آزمایشگاه کنترل کیفی کاملا مجهز، معرفی شده به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد
  • تحت پوشش قرار دادن کلیه فرآیندهای مجموعه توسط نظام استقرار یافته ERP
  • برخورداری از شبکه فروش گسترده

چشم انداز

در حال حاضر محصولات گروه صنعتی آذران از نظر کیفیت و تنوع تولید نسبت به سایر تولیدکنندگان مشابه در داخل کشور، پیشرو می باشد و با تکیه بر منابع انسانی و تکنولوژی مناسب توانسته در طی زمان سبد محصولات خود را متنوع تر نماید و برند معتبری را بدست آورد.
با توجه به امکان بهبود جایگاه و افزایش سهم در بازار داخلی، با حفظ و بهبود تنوع و کیفیت و کاهش بهای تمام شده برای کلیه محصولات و با روزآمد نمودن و توسعه منابع انسانی و تکنولوژی، نه تنها سبد محصولات خود را تکمیل تر نماید، بلکه زمینه های صادرات به بازارهای جهانی را فراهم آورد و جزء برترین تولیدکنندگان باشد.