گروه صنعتی آذران

گروه صنعتی آذران از بزرگترین تولیدکنندگان شیرآلات و اتصالات برنجی، ­­­­­­­­­­­­­­و­­لوله های پنج لایه­­­­ ­­­­­­و ماشین ­آلات صنعتی  مرتبط، در­سال 1365 در­شهر تاریخی و صنعتی اصفهان احداث و راه اندازی شده است .

امروزه این مجموعه با تولید محصولات برنجی با نام تجاری” آذر” ، لوله های پنج لایه  و ماشین آلات صنعتی  با نام تجاری “آذران “به فعالیت خود در عرصه صنعت ادامه میدهد.

سابقه  طولانی در تولید با استفاده از دانش فنی و تجربه متخصصان داخلی و خارجی ، در کنار استفاده از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا باعث شده است که محصولات تولیدی این شرکت به لحاظ کیفی همواره در رده بهترین و با­کیفیت ­ترین محصولات تولید داخل و قابل رقابت با برترین برندهای جهانی قرار گیرد .

همواره در تلاشیم

گروه صنعتی آذران با سرلوحه قراردادن شعار « كیفیت  و  اطمینان» همواره تلاش نموده است تا با رعایت اصل مشتری مداری و تولید محصولاتی با کیفیت ، ضمن ایجاد حس رضایت و اطمینان خاطر برای مصرف کنندگان داخلی ، محصولات خود را به عنوان کالای با کیفیت ایرانی روانه بازارهای بین المللی نموده و گامی هرچند کوچک در راستای اعتلای نام ایران عزیزمان بردارد.

 موارد زیر از جمله توانمندی های گروه صنعتی آذران هستند : 

  • دانش تخصصی نهادینه شده در خصوص تولید محصولات برنجی و ماشین ­آلات مرتبط
  • اتوماسیون صنعتی در­عمده ایستگاه های خطوط تولید
  • برخورداری از خط آبكاری مكانیزه سبز
  • برخورداری از ماشین آلات پیشرفته با تکنولوژی بروز مانند ماشین های CNC ،­­ سری تراش های شش محوره ، ماشین های خودکار ترانسفر و پرس های پیشرفته
  • بومی سازی دانش تولید ماشین آلات صنعتی و به دنبال آن فروش و راه اندازی خطوط تولید مرتبط با محصولات برنجی
  • آزمایشگاه کنترل کیفی کاملا مجهز و معرفی شده به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد
  • تحت پوشش قرار دادن کلیه فرآیندهای مجموعه  ، توسط نظام استقرار یافته ERP
  • برخورداری از شبکه فروش گسترده

چشم انداز

در حال حاضر محصولات گروه صنعتی آذران از نظر کیفیت و تنوع تولید نسبت به سایر تولیدکنندگان مشابه در داخل کشور، پیشرو می باشد و با تکیه بر منابع انسانی و تکنولوژی مناسب توانسته در طی زمان سبد محصولات خود را متنوع تر نماید و برند معتبری را بدست آورد.
با توجه به امکان بهبود جایگاه و افزایش سهم در بازار داخلی، با حفظ و بهبود تنوع و کیفیت و کاهش بهای تمام شده برای کلیه محصولات و با روزآمد نمودن و توسعه منابع انسانی و تکنولوژی، نه تنها سبد محصولات خود را تکمیل تر نماید، بلکه زمینه های صادرات به بازارهای جهانی را فراهم آورد و جزء برترین تولیدکنندگان باشد.